Круглий стіл «Модернізація освітньо-професійних програм» 2020
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

Круглий стіл «Модернізація освітньо-професійних програм» 2020

26 листопада 2020 в рамках міжнародної науково-практичної конференції «ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ-2020» був організований круглий стіл присвячений модернізнації освітньо-професійних програм бакалаврського рівня спеціальності 192 «Водопостачання та водовідведення» та 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».   В зустрічі прийняли участь професори: Хоружий  В., ПриймакО., Кривомаз Т., Кочетов Г., доценти: Гіжа О., Копаниця Ю., Аргатенко Т, Величко С., Хомутецька Т., Дупляк О., стейкголдери: Кравченко О. (д.т.н., генеральний директор ТОВ «Інститут комунальної інфраструктури»), Юрченко П. (заступник голови правління  ПрАТ «Укрводпроект»), Новицький Д. Голова правління «АК Київводоканал».

На зустрічі були розглянуті питання модернізації освітньо-професійних програм, які пов’язані з введенням в дію Наказом МОН України від 04.03.2020 р. № 374 стандарту освіти для спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

Гаранти Величко С. та Аргатенко Т. доповіли про зміни в освітньо-професійних програмах, пов’язані з приведенням обов’язкових компонентів у відповідність з програмними результатами, вилучення із програми вибіркових дисциплін, які студенти можуть вільно обирати з каталогу вибіркових дисциплін.

Виступаючі відмітили необхідність модернізації ОПП з урахуванням потреб галузі та з метою вдосконалення моделі сучасної фахової освіти.

Вирішили рекомендувати до затвердження представлені проекти ОПП І рівня вищої освіти в цілому, врахувати запропоновані зауваження та рекомендації та ввести в дію з 01.09.2021 року. На основі розробленої програми розробити навчальний план на 2021-2025 н.р.

Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Дупляк О.В.