Новини,  НОВИНИ КНУБА

Лекція-екскурсія на кафедрі ОААП

12 жовтня 2023 року на кафедрі Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА відбулась лекція-екскурсія до храмового комплексу “Введення в храм Пресвятої Богородиці” для студентів 5 курсу. Храмовий комплекс розбудовується у Святошинському районі м.Києва, бульвар Жуля Верна, 10а.

Завідувач кафедри професор Олег Слєпцов розповів про історію та архітектурні особливості храму. Нині комплекс знаходиться на стадії будівництва, що збільшує практичну цінність екскурсії для студентів-архітекторів. Сакральні об’єкти завжди відігравали велике значення в українській культурі. З давніх часів і дотепер храмові комплекси представляюсь собою багатофункціональні об`єкти, до проєктування яких треба ставитись дуже ретельно та усвідомлено. Адже вони є не тільки духовними, а й культурними центрами для мешканців.

Давид Паньків, студент 5 курсу кафедри ОААП