Новини,  НОВИНИ КНУБА

Лекція з мінної безпеки в КНУБА

30 листопада для студентів будівельного факультету в читальному залі Київського національного університету будівництва і архітектури була проведена лекція з мінної безпеки: «Ризики пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».

У рамках партнерства та співробітництва з міжнародним благодійним фондом «ICF BIG UA» представники фонду на чолі з заступником директора фонду з гуманітарного розмінування Сергієм Голобородько вже вдруге провели тематичну лекцію та презентацію для аудиторії нашого університету. Учасники заходу познайомилась з класифікацією та різновидами боєприпасів і вибухонебезпечних предметів, алгоритмом дій в разі небезпеки, та що потрібно робити у разі виявлення мін та снарядів, саморобних вибухонебезпечних предметів і залишків бойових ракет. Обговорили основні правила, які можуть врятувати життя, адже, як зазначив лектор сьогодні, питання безпеки вкрай актуальне, адже майже щодня рятувальники знаходять і знешкоджують боєприпаси та вибухонебезпечні предмети. Також усім присутнім продемонстрували стенди та 3D макети вибухонебезпечних предметів і боєприпасів.

Бережіть себе та дотримуйтесь правил поводження з вибухонебезпечними предметами, які можуть врятувати вас від нещасного випадку та зберегти життя!

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу