НОВИНИ КНУБА

Міжкафедральний семінар: “Крижані споруди”, із залученням іноземних фахівців

За ініціативи декану будівельного факультету професора  Іванченка Г.М. 30 листопада відбулась зустріч з американським фахівцем Тімом Холмсом та викладачами кафедр ЗБК та МДК.

Модератор зустрічі, відповідальний за наукову роботу на будівельному факультеті доцент Черненко К.В.

Лекція була присвячена використанню льоду, як будівельного матеріалу, в тому числі при проектуванні льодяних споруд. Особливо цікавим було дізнатись про можливість армування льоду спеціальними матами з композитних матеріалів.

По завершенню відбулась жвава дискусія між викладачами та Тімом Холмсом. Були поставлені питання, які дозволили  глибше розкрити проблематику.

Наприкінці зустрічі  Черненко К.В. та всі учасники семінару подякували Тіму Холмсу за цікаву та змістовну доповідь та запросили фахівця та його колег до сумісних досліджень.

Вчений секретар кафедри ЗБК

к.т.н., доцент                                        В. Колякова