Новини,  НОВИНИ КНУБА

5 грудня – Міжнародний день волонтера 

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера. Офіційна назва Дня волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.

Волонтер у перекладі з англійської мови означає “добровільний помічник”. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а справжнє покликання.

Київський національний університет будівництва і архітектури пишається своїми волонтерами – Івашко Юлією,  професором архітектурного факультету, Гончаренком Артемом, аспірантом ФІСЕ, Веселовською Катериною, Колеватих Ігорем, Берловською Катериною, студентами ФІСЕ, Зорею Оленою, доцентом ФІСЕ, Білоловим Назаром, Онищуком Романом, студентами БТФ, Федорченком Миколою, головою профспілки студентів та аспірантів КНУБА, Сосса Богданом, аспірантом ГІСУТ, Бачинською Людмилою, заступником декана Архітектурного факультету, Хоменком Олександром, проректором КНУБА, Ваколюком Анатолієм, головою профспілки працівників КНУБА, Мирончук Жанною, директором студентської їдальні та іншими.

Вітаємо людей з широкою душею, повною доброти й чуйності з Днем волонтера! Ваша діяльність гідна і безкорислива. Подяка та низький уклін за вашу працю, постійне бажання допомогти тим, хто цього потребує!

Бажаємо, щоб за ваші чисті серця ви отримали багато подарунків долі у вигляді здоров’я, щастя, любові й довголіття.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram