ФОРУМ 2023 КНУБА
Календар подій,  КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ФОРУМ “АРХІТЕКТУРА, ДИЗАЙН ТА БУДІВНИЦТВО: ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ” (2023)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ФОРУМУ «Архітектура, Дизайн та Будівництво: Інноваційні технології», що відбудеться 15-16 листопада 2023 р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Організатори форуму:  Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерство освіти і науки України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України,  Київський національний університет  будівництва і архітектури (КНУБА), ДП Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (ДП «НДІБВ»), Академія будівництва України (АБУ), Національна академія мистецтв України, Науково-дослідний інститут інноваційного будівництва (НДІ ІНБУД), Університет прикладних наук (Любек, Німеччина), Бранденбургський університет (Німеччина), Технологічний університет м. Брно (Чеська республіка), Сілезький технологічний університет (SUT), Краківська політехніка ім. Тадеуша Костюшка (Польща), Українсько-китайський інститут нових технологій та матеріалів (Китай), Департамент містобудування та архітектури КМДА, Науково-дослідний інститут теорії та історії архітектури, містобудування і дизайну (НДІТІАМД), ДП «Український державний науково-дослідний інститут проєктування міст «ДІПРОМІСТО» ім.Ю.М. БІЛОКОНЯ, Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. М.П. Шульгіна» (ДП «ДЕРЖДОРНДІ»).

Головною метою та місією форуму є обмін досвідом науковців у вирішенні актуальних проблем у архітектурно-будівельній галузі та дизайні, на державному і комерційному рівнях в умовах воєнного стану. В рамках форуму будуть організовані тематичні конференції, які ставлять за мету охопити та поєднати провідні теми форуму в єдину соціально-культурну, політико-суспільну, науково-технічну систему взаємодії науковців та практиків спільноти.

В рамках форуму будуть організовані тематичні конференції:

VIІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології в будівництві»

• Україна в ЄС – ефективні технології в будівництві
• Когнітивні технології
• Стале будівництво, енергозбереження та екологія
• BIM в будівництві та експлуатації
• Технологія та механізація будівництва
• Організація будівництва
• Реконструкція та відновлення будівель і споруд
• Стратегія інноваційного розвитку будівельної галузі України

ІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Архітектура історичного Києва. Інноваційні технології в архітектурі та дизайні»

• Україна в ЄС – комунікація науки, освіти та технологій
• ВІМ в ЄС та Україні
• Державне регулювання галузей архітектури та дизайну
• Культурна спадщина: охорона та облік, збереження та відбудова
• Дизайн та мистецтво: виклик сучасності

Х Міжнародна науково-технічна конференція «Нові технології в будівництві»

• Україна в ЄС – нові технології в будівництві
• Експлуатація, ремонт та підсилення будівель в умовах ущільненої забудови
• Проєктування, реконструкція та рекультивація полігонів та сміттєзвалищ
• Організація геодезичного моніторингу  при зведенні і експлуатації будівель та споруд
• Перспективи розвитку нормативної бази в будівництві

Реєстрація для участі у форумі за посиланням – https://forms.office.com/e/Ck2u3f82gc

Форум 2023 КНУБА

З усіх організаційних питань просимо звертатись до оргкомітету та секретаріату форуму.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту

conference@knuba.edu.ua

Дякуємо та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Матеріал підготували:
к.т.н., доцент, доцент кафедри будівельних технологій Черненко К.В.,
к.арх, доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Левченко О.В.,
к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О.