НОВИНИ КНУБА

Мистецтво архітектури від КНУБА

2 червня відбулась відкрита онлайн-лекція на тему: «Мистецтво архітектури», яку провів доктор архітектури, професор, завідувач кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА, Народний архітектор України, президент УАА Олег Семенович Слєпцов.

До лекції доєднались представники фахового архітектурного середовища з різних міст України: архітектори, викладачі, студенти та інші гості, яких зацікавила тематика і безпосередньо творчість Олега Слєпцова. Таким чином, віртуально була присутня велика аудиторія.

На прикладах власних архітектурних творів Олег Семенович  послідовно розкривав різні грані своїх методів і концепцій і доповнював картину створення кожного об’єкту якоюсь цікавою історією. Низка різноманітних за типом будівель демонструвала відповідні підходи до проєктування храму, готелю, школи, житлового будинку.

Учасники заходу висловлювали вдячність за отримані знання та враження. Серед найактивніших слухачів – Тамара Мазур від  Національного університету «Львівська політехніка», Анна Стоянова від Одеської державної академії будівництва та архітектури,  Людмила Шевченко від Національного університету «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка» та інші.

Особливістю цієї відкритої лекції був синтез жанрів: розповідь поєднувалась з відео та музичними композиціями. КНУБА завжди на крок попереду!

Гліб Ушаков, кафедра ОААП

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram