Новини,  НОВИНИ КНУБА

На будівельно-технологічному факультеті відбулася зустріч зі стейкхолдером

9 квітня за ініціативою проектора з наукової роботи Олександра Ковальчука та доцента кафедри ТБКВ Будівельно-технологічного факультету Оксани Бердник, відбулася зустріч зі стейкхолдером, директором з виробництва найпотужнішого виробника газобетону в Європі ТОВ Орієнтир-Буделемент (м. Бровари), ТМ СТОУНЛАЙТ Олександром Славінським.

У рамках зустрічі Олександр Славінський детально розповів студентам 4 і 5 курсу будівельно-технологічного факультету, про особливості технології виробництва газоблоків, систему автоматизації всіх технологічних процесів, специфіку роботи, а також показав відео в реальному часі роботи всіх технологічних процесів. Також була надана детальна інформація про ризики й проблеми в роботі, які виникають в умовах війни, та можливості їх вирішення. Окремо розглядалося питання кадрового забезпечення, особливо технологів. Тож будемо тісно співпрацювати й готувати висококваліфіковані кадри.

Оксана Бердник, заступник декана БТФ з виховної роботи