КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФУПП

На ФУПП почався ІІІ Урбаністичний форум. Відбулась конференція «Будівельне право»

ІІІ Урбаністичний форум присвячений питанням повоєнного відновлення України. Форум відкрили ректор Петро Куліков та декан Алірза Мамедов. У п’ятницю відбулась юридична складова Форуму – конференція «Будівельне право». Її головною темою став інститут публічно-приватного партнерства як ключовий механізм повоєнної відбудови. Крім КНУБА, організаторами конференції стали Інститут держави і права ім. В.М. Корецького, за сприяння з боку якого розвиткові юридичної науки в КНУБА ми вдячні керівництву Інституту Олександру Скрипнюкю, Наталії Оніщенко, а також Фонд Ебергарда Шьока, від імені якого учасників вітав менеджер проєктів по Україні Торальф Вайзе, та низка інших міжнародних структур.

У конференції взяли участь представники органів влади, зокрема народний депутат України Микола Величкович, керівник департаменту Київської міської держадміністрації Ельдар Сеітдулаєв, керівник парламентської більшості у попередньому складі ВРУ Андрій Тетерук, помічники народних депутатів, голова Третейської палати України Тарас Шепель та ін. Народний депутат України кількох скликань та ексміністр архітектури та будівництва Юрій Сербін присвятив виступ участі громадськості у формуванні планів повоєнного відновлення.

Від кафедри політичних наук і права виступили професори Наталія Сердюк, Валерій Карпунцов, Ігор Мамонтов, Олександр Пилипенко, доценти Ірина Похиленко, Олена Кулеба (яка також є очільницею Юридичного департаменту Держслужби з питань надзвичайних ситуацій), Михайло Ноняк, Вадим Семко та ін. В їх виступах були розкриті світовий досвід повоєнного відновлення, формування науково-інноваційних центрів в контексті післявоєнної відбудови тощо.

Доцент кафедри та водночас виконавчий директор Фонду інституційного розвитку української науки Микола Марченко, якому слід подякувати за організаційні зусилля з проведення конференції, розкрив ключові проблеми інституту публічно-приватного партнерства в Україні, вектори зміни законодавства у відповідній сфері та внесення норм щодо публічно-приватного партнерства до містобудівного та освітнього законодавства. До речі, від Фонду також виступили Анна Ісламова та деякі інші спікери.

З відеозаписом конференції Ви можете ознайомитись за адресою http://surl.li/gscua

Цього тижня ІІІ Урбан-форум триватиме. 5 травня відбудеться конференція «Просторове планування», присвячена європейському образу відновленої України. Запрошуємо бажаючих.

Євген Перегуда