Новини,  НОВИНИ КНУБА

На кафедрі архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд видано підручник  «Теоретичні і практичні основи реставрації»

Підручник «Теоретичні і практичні основи реставрації» підготовлений відповідно до тематики наукових досліджень кафедри архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд Київського національного університету архітектури і будівництва, кафедри архітектури і збереження об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та Центру управління об’єктом ЮНЕСКО Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

У підручнику проаналізовано сучасні тенденції реставраційної діяльності на основі: вивчення процесів становлення реставрації як професії; ознайомлення з матеріалами міжнародних хартій; функціонування міжнародних організацій у сфері охорони і збереження культурної і природньої спадщини ЮНЕСКО та узагальнено досвід ототожнення і збереження об’єктів культурної спадщини, надано стислий огляд законодавчої бази України з цієї діяльності.

Викладено методичні основи з виконання реставрації частин будівель, конструктивних елементів, опорядження фасадів, інтер’єрів.

Надано методичні основи з виконання студентами-архітекторами навчальних завдань з практичних дисциплін: обмірювальної і рисувально-ознайомлювальної практик та архітектурного макетування.

Призначено для студентів спеціальності 191 «Архітектура і містобудування».