![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0700-1140x665.jpg)
На шляху до магістратури
Настав день вручення дипломів першого рівня вищої освіти – дипломів бакалавра. Не зважаючи на тривожні дні, 21 липня випускники всіх спеціальностей будівельного факультету зібралися в стінах рідного університету, щоб ще раз зустрітися з друзями-однокурсниками та отримати виборені наполегливою працею дипломи. Колишні студенти стали на порозі дорослого професійного життя, за яким отриманий фах підтвердить правильність вибору – Україні потрібні професіонали в будівельній галузі для відновлення або перебудови з урахуванням вимог сьогодення промислових комплексів, об’єктів інфраструктури та споруд громадського призначення. В дружній невимушеній атмосфері крізь загальну радість проглядалось небажання розставатися з друзями, зі студентськими роками. Всі усвідомлюють, що наразі мають продовжувати навчання, удосконалювати свою майстерність в проектуванні та зведенні будов, тому абсолютна більшість виборює право навчатися в магістратурі. Півтора року промайнуть швидко – а здобуті знання будуть в житті, як знахідка.
Декан будівельного факультету Григорій ІВАНЧЕНКО
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0701-1024x592.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0696-1024x943.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0699-1024x716.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0703-788x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0704-806x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0705-1-861x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0706-1024x738.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0707-1024x700.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0708-968x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0709-1024x740.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0710-758x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0711-1024x900.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0712-1024x887.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-0713-1024x946.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-4-75x75.jpg)
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!!!👩🎓
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-0a-1e17bb5c98248cab4d40c168c07a637f7576a6df08118f1f739f9d8238bab18a_a19cc4d41e10ffdf-500x380.jpg)
Дружня зустріч із волейболу з командою Національної академії внутрішніх справ
18 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/03947414-6ED5-439C-94AD-B7B2C6F0AC7F-500x380.jpeg)
Вибори голови РСС будівельного факультету
26 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/ostannij-den-reyestracziyi-1-500x282.png)