Наукова робота кафедри Водопостачання та водовідведення за 2022р.
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

Наукова робота кафедри Водопостачання та водовідведення за 2022р.

19 грудня 2022 р. на кафедрі водопостачання та водовідведення КНУБА проведений аналіз результатів наукової роботи кафедри за 2022 р.

В 2022 році значно збільшилась активність науково-педагогічного персоналу в участі в міжнародних науково-практичних конференціях. Викладачі опублікували 37 статей, 12 з яких індексуються наукометричних базах даних Scopus.

Збільшився інтерес студентів до наукової роботи: 20 студентів кафедри прийняли участь в науковій роботі по тематиці кафедри водопостачання та водовідведення. Особливо слід відзначити роботу зі студентами доц. к.т.н. Копаниця Ю., Кравчук А., Кравчук О., Аргатенко Т., Нечипор О.

Бажаю всім співробітникам кафедри плідної роботи в наступному році, активної участі в конференціях, публікаціях та миру!

Віримо в ЗСУ.

Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Величко С.В.