Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Науковці кафедри ТЗНСтаОП прийняли участь в XVI Міжнародній науковій конференції «Моніторинг геологічних процесів та екологічного стану середовища»

В листопаді 2022 року науковці кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Волошкіна О.С., Калюї Ю.І., Сіпаков Р.В., Жукова О.Г. прийняли участь в XVI Міжнародній науковій конференції «Моніторинг геологічних процесів та екологічного стану середовища», яка була організована ННУ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Європейської асоціації геологів та інженерів (EAGE).

Захід був присвячений моніторингу природних небезпек, який включає як геологічні небезпеки, так і вивчення геологічних факторів, що може призвести до екологічних катастроф. Було розглянуто нові підходи до використання геолого-геофізичних методів для оцінки природних і техногенних процесів, а також екологічного аналізу територій.

Автор: к.т.н., доц. Жукова О.Г.