Новини,  НОВИНИ КНУБА

Науково-практичний семінар «Разом для збереження культурної спадщини України»

19 лютого в Київському національному університеті будівництва і архітектури  відбувся науково-практичний семінар «Наука і культура – разом для збереження культурної спадщини».  Під час семінару між КНУБА, Міністерством культури та інформаційної політики України і Українським міжнародним  інститутом  відновлення підписано Меморандум про співпрацю. Під час бойових дій багато церков, музеїв, архітектурних та скульптурних споруд, бібліотек, інших історичних і культурних пам’яток опинилися перед загрозою знищення, а деякі вже зруйновані. Наразі на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України зафіксовано 513 пошкоджених та зруйнованих об’єктів культурної спадщини нашої країни. Отже, сьогодні є нагальна потреба у вивченні та фіксації пошкоджених, знищених історично значущих мистецьких пам’яток, яких на державному обліку в Україні до 2020 року перебувало понад 130 тисяч.

Відеорепортаж про подію можна подивитися в ЮТУБі:

Інформаційний центр