НОВИНИ КНУБА

Навчайся з нами! Першокурсники будівельного факультету відвідали навчальну лабораторію кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій

В рамках ознайомлення студентів будівельного факультету з лабораторіями кафедр 30 листопада відбулась зустріч завідувача кафедри ЗБК Журавського О.Д. зі студентами 1-го курсу ПЦБ в лабораторно-комп’ютерному класі (ауд. 2).

На зустрічі були присутні заступник декана Козак А.В., вчений секретар кафедри Колякова В.М., відповідальний за наукову роботу на факультеті Черненко К.В.

Журавський О.Д. розповів студентам, специфіку навчання на кафедрі, участь у студентському гуртку та показав, вже історичну каное, яка була запроектована та побудована руками студентів, що визвало жвавий інтерес серед присутніх.

Колякова В.М. звернула увагу студентів, що вже с першого курсу студент може обирати спеціалізацію та випускову кафедру, наголосивши, «обирайте та навчайтесь разом з нами».

В заключному слові заступник декана Козак А.В. подякував за надану можливість та час, який був приділений студентам.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати фундаментальні знання та приєднатись до нашої «залізобетонної» родини.

Вчений секретар кафедри ЗБК

к.т.н., доцент                                        В. Колякова