![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-4-e1700721901625-1140x606.jpg)
НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ СТУДЕНТІВ-ПОЛІТОЛОГІВ КНУБА
Професійна підготовка в КНУБА за ОПП 052 «Політологія» на кафедрі політичних наук і права спрямована на інноваційні методи формування кваліфікованих фахівців-політологів шляхом впровадження неформальної освіти, яка є одним з ефективних способів удосконалення знань, опанування додаткових компетентностей та набуття нових професійних навичок.
Студенти першого курсу спеціальності 052 «Політологія» в межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» (викладач доц. Гербут Н. А.) зробили перші кроки в напрямку особистісного розвитку. Софія Журавльова, Роман Грабовський та Андрій Карасьов опанували два модулі освітнього серіалу «Демократія через дії», створеного за підтримки Міжнародної Фундації Виборчих Систем (IFES Україна) у партнерстві з ГО «Боротьба за права», набули нових знань, успішно склали тести та отримали сертифікати.
Студенти старших курсів неодноразово брали участь в освітніх проєктах. Надія Степенко (гр. ПМ-22), Дарія Локшук (гр. зПМ-21), Юрій Мороз, Дмитро Варич, Костянтин Харко, Юлія Коржова, Максим Баранов (гр. ПМ-21), вивчаючи дисципліну «Політичні системи та режими сучасності» (викладач доц. Згурська В.Л.) долучились до курсу «Демократія vs Авторитаризм» від демократичної школи «Майбутні» та Українсько-данського молодіжного дому. Студенти отримали додаткові знання щодо поширених теорій і міфів про демократичні та авторитарні режими, про кризу світової демократії та «війну» світоглядів в політичних та наукових колах.
Анастасія Задвернюк (гр. зПМ-21) ознайомилась з Курсом політичної освіти для свідомого громадянина від ГО «Фонд сприяння демократії», створеного за підтримки Фонду Ганса Зайделя в Україні та отримала підтверджені сертифікатом знання корисні для успішного опанування дисципліни «Вибори та виборчі системи» (викладач доц. Гербут Н.А.).
Кафедра політичних наук і права впроваджує концепцію студентоцентрованого навчання та сприяє створенню умов реалізації індивідуальної освітньої траєкторії студентів-політологів.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/afisha-vidkryttya-ramka-2-75x75.jpg)
Виставка студентських робіт
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5402629303281242903_121-2-75x75.jpg)
«Твоя кров може воювати»
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-71-512x1024-1-500x380.png)
Платформа “KNUCA HUB” запрошує студентів в освітній креативний простір
13 Жовтня, 2022![Вибори нового Лідера нашої Ради.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26092023_1-500x380.jpg)
Вибори Голови Ради студентського самоврядування ФІСЕ
2 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/бім-технології-500x380.jpg)