НОВИНИ КНУБА

Нова комп’ютерна техніки для навчання студентів: результат упровадження міжнародного проєкту Work4Ce

29 грудня 2022 року в рамках упровадження міжнародного проєкту «Міждоменні компетентності для здорової та безпечної роботи у 21 сторіччі» («Cross-domain competences for healthy and safe work in the 21st century (Work4Ce)», № 619034-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) (http://work4ce.eu/), який фінансується Європейським Союзом в рамках програми ERASMUS+, було здійснено постачання комп’ютерної техніки на кафедру управління проєктами. Отримане обладнання дозволить оновити технічний фонд кафедри та розширити можливості студентів для отримання знань та навичок за освітньо-професійними програмами для магістрів за спеціальностями 073 «Менеджмент. Управління проєктами», 122 «Комп’ютерні науки. Управління проєктами» та 126 «Інформаційні системи та технології. Штучний інтелект. Когнітивні технології». Саме ці освітні програми оновлюються за рахунок упровадження результатів проєкту Work4Ce.

Постачання та умови придбання обладнання обговорювались під час робочої наради, що відбувалась з 26 жовтня по 28 жовтня 2022 року у м. Баку, Азербайджан. Під час наради були відвідані та проведені зустрічі із керівництвом навчальних закладів Азербайджану, які є учасниками проєкту: Азербайджанський державний університет нафти та промисловості (http://asoiu.edu.az/en/page/1-about-asoiu), Азербайджанський університет архітектури і будівництва (https://www.topuniversities.com/…/azerbaijan…/undergrad) та Азербайджанська академія державного митного комітету (http://www.ascca.gov.az/en). Під час зустрічі із ректором Азербайджанської академії державного митного комітету було підписано меморандум про співпрацю між КНУБА та Академією.

КНУБА на нараді представляли проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Олександр КОВАЛЬЧУК, начальник навчального відділу, доцент кафедри управління проєктами Олександр ВОЙТЕНКО та професор кафедри управління проєктами Олена ВЕРЕНИЧ.

Кафедра управління проєктами дякує за підтримку у організації та оформленні постачання обладнання проректора з навчальної роботи та комплексного розвитку Олександра ХОМЕНКО, планово-фінансовий відділ та бухгалтерію.

Олена Веренич

Д.т.н., проф. кафедри управління проєктами

#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #Work4Ce #Баку #Азербайджан #Baku #ProjectManagementDepartment #KNUCA #projectmanagement #ERASMUS+ #EuropeanUnion

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram