Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Нова лабораторна установка на кафедрі водопостачання та водовідведення КНУБА

Сьогодні в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та водовідведення було змонтовано нову науково-дослідну установку. Установка дозволяє вивчати процеси знезалізнення та пом’якшення води, визначати ефективність різних зернистих завантажень, процеси регенерації завантажень, економічну обгрунтованість використання тих чи інших технологій очистки і кондиціювання води.
Магістри і аспіранти кафедри отримали нові можливості на сучасному рівні досліждувати процеси водопідготовки, а для бакалаврів буде розроблено курс лабораторних робіт з метою ознайомлення з роботою сучасної автоматизованої системи очищення і кондиціювання води.
Дякуємо нашим партнерам – компаніі ТОВ «Івік формула води» за допомогу в реалізації цого проекту.
Керівник «Лабораторії води» КНУБА, доцент Терновцев О.В.