Оголошується набір на інтенсивну акселераційну програму Science-to-Market Accelerator.

Український фонд стартапів разом з SET University та Berkeley Haas Entrepreneurship за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти та науки України та EIT Community RIS Hub Ukraine, оголошує набір на інтенсивну акселераційну програму Science-to-Market Accelerator.

Подати заявку: Science-to-Market Accelerator – Ukrainian Startup Fund (usf.com.ua)

Акселераційна програма з інтенсивним 20-тижневим курсом для науковців, спрямована на розвиток та комерціалізацію англомовних, наукоємних проєктів та включає в себе серію лекцій, майстер-класів, консультацій, а також можливість демонстрації проєктів на заключному демо-дні.

Учасники програми отримають можливість розвинути свої наукові проєкти в інноваційні продукти, отримати менторську підтримку від провідних експертів та налагодять контакти з потенційними інвесторами та партнерами для подальшого розвитку інноваційних проєктів.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

• студенти та аспіранти з deep tech проєктами;
  • науковці та дослідники;
  • представники дослідницьких центрів тощо.

МОВА ПРОГРАМИ

• Англійська
  • Українська

ТАЙМЛАЙН

• Прийом заявок: 18.01.2024 – 01.03.2024 (подовжено)
  • Навчання: 18.03.2024 – 02.08.2024
  • Demo Day: 08.08.2024

Партнери:

Ukrainian Startup Fund, SET University та Berkeley Haas Entrepreneurship.

За підтримки:

Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти та науки України та EIT Community RIS Hub Ukraine.