Олімпіада з дисципліни «Типові технологічні процеси водопостачання та водовідведення»
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

На початку грудня в двух групах третього курсу АТП-31 та АТП-32с в рамках курсу «Типові технологічні процеси водопостачання та водовідведення» була проведена олімпіада.

Головна мета проведення олімпіади була побачити рівень студентів в базових питаннях курсу. Студентам було запропоновано 31 питання, відповіді не обмежувались за формою та розміром. Участь в олімпіаді була добровільною.

К.т.н., доцент кафедри водопостачання та водовідведення Кушка О.М.