ОЛІМПІАДА З ТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ РІДИНИІ ГАЗУ - 2022
НОВИНИ ФІСЕ

ОЛІМПІАДА  З ТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ РІДИНИІ ГАЗУ – 2022

У грудні 2022 р. на кафедрі водопостачання та водовідведення було проведено олімпіаду з дисципліни ТЕХНІЧНА МЕХАНІКА РІДИНИ І ГАЗУ серед студентів 2-го курсу ФІСЕ.

Цього року в олімпіаді взяли учать студенти спеціальностей “Водопостачання та водовідведення”, “Теплогазопостачання та вентиляція” , “Гідротехнічне будівництво”. Загалом змагалися 17 студентів.

Слід відмітити, що щорічні олімпіади з ТМРГ дають змогу студентам спробувати свої сили у розв’язанні гідравлічних задач, продемонструвати нестандартне мислення у підходах до вирішення конкретних проблем.

Традиційно конкурсні завдання включали у себе задачі на гідростатику, гідродинаміку, розрахунки руху рідини у напірних трубопроводах.

Після перевірки завдань було оголошено підсумки олімпіади:

Перше і друге місця поділили 2 студенти групи ВВ-21 Денисенко Олексій та Барладіна Вероніка, які набрали однакову кількість балів.

На третьому місці – студентка групи ВВ-21 Толмачова Тетяна.

Викладачі кафедри доценти Гіжа О.О., Копаниця Ю.Д. і Павлов Є.І. щиро вітають переможців олімпіади та бажають всім студентам подальших успіхів у навчанні.

Голова оргкомітету олімпіади доцент Гіжа О.О.

Перше  і  друге  місця поділили 2 студенти  групи ВВ-21 Денисенко  Олексій

Перше і друге місця поділили студент групи ВВ-21 Денисенко Олексій