НОВИНИ БТФ

Онлайн лекція “Компетенції успішного менеджера”

11 листопада 2022 року студенти 3 курсу спеціальності 075 «Маркетинг» у супроводі доцента кафедри ТКДвБ Марченко С.М. зустрілися в онлайн форматі з заступником начальника управління сегментації та планування роздрібного бізнесу Департаменту роздрібного бізнесу АТ «Ощадбанк» Колєсніковою Ларисою Леонідівною з метою обговорення теми: «Компетенції успішного менеджера».

Лариса Колєснікова проінформувала присутніх щодо особливостей застосування методики IKIGAI менеджерами, ключових компетенцій ЄС для long-life education та як їх розвивати, основних компетенцій сучасного менеджера, рекомендацій з практики відбору кандидатів. Слухачі проявили зацікавленість темою, ставлячи різні запитання, на які отримали компетентні відповіді фахівця-практика.

На лекції також були присутні студенти Міжрегіональної академії управління персоналом та Міжнародного європейського університету.