Пам’ятки Києва

На пагорбах київських…

Пам'ятки Києва, які необхідно відвідати 

У Київ неможливо не закохатися. Затишні дворики, усміхнені люди, величезна кількість гарних місць та неповторна атмосфера. Однак у столиці є культові пам’ятки, які має побачити і корінний киянин, і іноземний турист.

Андріївський узвіз – атмосферніше не буває

Одне із найкрасивіших місць столиці України – Андріївський узвіз. Тут у повітрі витає кохання, а на душі співають пташки. Саме тут можна відчути себе героєм французького романтичного фільму, який гуляє бруківкою пейзажних вулиць, купує кумедні дрібнички і нескінченно сміється.

 

Видубицький монастир – золочені куполи

Заходячи на територію Видубицького монастиря, ніби потрапляєш у казку. Історія, природа, містика, тиша, віра. Тут є “Світлиця Ангелів”. Ошатні позолочені куполи прекрасні в будь-яку пору року та в будь-яку погоду. Поруч Ботанічний сад. Шикарні види та панорами.

Воздвиженка – новий погляд на архітектуру

Неподалік Андріївського узвозу знаходиться новий район міста – Воздвиженка. Навряд чи його можна вважати визначною пам’яткою, але це місце, яке нагадує, що модернізація – це необов’язково високі засклені будинки. Набагато цікавіше використовувати нестандартні архітектурні рішення та, приміром, прикрасити будинки у різні кольори. Загалом, якщо хочете отримати чудові фото, вам сюди!

Майдан Незалежності – культове місце

Головна площа головного міста, унікальність якої полягає в тому, що тут вершилася доля мільйонів людей однієї великої та єдиної країни – України.

Академічний ляльковий театр – Діснейленд по-київськи

Коли відвідувачі входять на територію Київського державного театру ляльок, вони потрапляють у справжнє казкове містечко, де на них уже чекають улюблені персонажі. Навіть сама будівля культурного закладу нагадує казковий палац.
Починаючи з 1991 року заклад проводить Міжнародний фестиваль лялькових театрів. У ньому беруть участь лялькові театри як із країн ближнього зарубіжжя (Словаччина, Болгарія, Молдова), та із Західної Європи (Бельгія, Австрія, Швеція, Швейцарія, Німеччина).
Ще у жовтні 2002-го Мінкультури присудило Київському державному театру ляльок звання академічного театру за безцінний внесок у розвиток вітчизняного театрального мистецтва.

 

Миколаївський костел – відтінок французької столиці

Якщо проходитимете вулицею Великою Васильківською, і вам випадково здасться, що ви натрапили на Нотр-Дам де Парі, не лякайтеся, ви все ще в Києві. А шедевр неоготики перед вами – є нічим іншим, як Миколаївським костелом, спроектованим архітектором Владиславом Городецьким.

Будинок із химерами – незвичайний модерн

Химерна вершина архітектурного мистецтва, яка зачаровує грандіозністю та приваблює містицизмом. Черговий шедевр Владислава Городецького, що заслуговує на гучні овації.

                                                                                                                                                                                                                                             Підготовлено газетою

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram