Новини,  НОВИНИ КНУБА

Парк КНУБА поповнився новими саджанцями

У черговий раз цієї весни в КНУБА висаджували дерева. Це були маленькі дуби. Колись вони виростуть, і на гілках молодих дерев знайдуть притулок пташки. А як приємно слухати спів пташок рано вранці по дорозі на заняття.

Чи знали ви, що одне єдине дерево створює освіжаючий ефект кондиціонера завдяки тому, що виділяє до 40 літрів води на день? Випаровування змішується із частинками хімікатів у повітрі й, після потрапляння в атмосферу, випадає вже у формі дощу. Тож дерева також допомагають очистити забруднене повітря. Крім того, випаровування сприяють приємному прохолодному клімату, що особливо помітно у спекотну погоду.

Інший плюс великої кількості дерев – це тиша. Дерева утворюють таку собі стіну, що захищає від розповсюдження шумів. А як важлива тиша в центрі міста, особливо для студентів, яким треба помізкувати над завданням!
І це ще не все! Науковці впевнені в тому, що дерева, які ростуть вже багато років, виробляють таку ж саму кількість вуглекислого газу вночі, як і кисню вдень. А молоді парки для свого росту вивільнюють набагато більше кисню, аніж вуглецю. А це означає, що, саджаючи невеличкі деревця, ми сприяємо появі кисню!
Приємно, що в КНУБА дбають про посадку дерев. Викопати лунку біля університетського корпусу і посадити нову рослину займає 20 хвилин, а позитивного впливу від цього вистачає на роки!

Інформаційний центр