Новини,  НОВИНИ КНУБА

Передача обладнання українським університетам у рамках Проєкту USAID Cybersecurity Activity USAID

22 листопада в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшла урочиста церемонія передачі сучасного комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення українським університетам у рамках Проєкту USAID Cybersecurity Activity USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

Офіційна церемонія відбулася за участю заступниці директора Бюро з питань демократії та врядування USAID Ukraine – USAID Україна (Місія USAID в Україні)  Енн Хоппер та заступника міністра освіти і науки України Дмитра Завгороднього. Енн Хопер наголосила, що дуже важливо, що підготовка фахівців з кібербезпеки в Київському національному університеті та Маріупольському державному університеті, які тимчасово мешкають разом, проходитиме на сучасному обладнанні. Це – гарантія на майбутнє. Як додав заступник міністра освіти і науки Дмитро Завгородній, завдяки підтримці від наших партнерів, ми зможемо готувати сучасних спеціалістів, які будуть відбудовувати нашу країну. А ректор КНУБА Петро Куліков розповів гостям про чинні навчальні програми, які вже сьогодні спрямовані на розробку планів відбудови України.

Дане обладнання суттєво розширює практичні тренінгові можливості навчального процесу для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації» і 123 «Комп’ютерні системи і мережі».

Найближчим часом за підтримки ректора КНУБА Петра Кулікова та адміністрації університету планується додатково відкрити й інші сучасні навчальні лабораторії. В планах підготувати всі лабораторії до наступного навчального семестру.

З перших днів ініціації проекту USAID  і до теперішнього часу його керівником від КНУБА був доцент Кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Максим Делембовський. На цьому його робота не закінчується, а навпаки – продовжується. Надалі чекатимемо на нові захопливі результати!

Разом до Перемоги!

Інформаційний центр