Наша гордість

Перемога в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Ми пишаємось студентами КНУБА – учасниками Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, які вибороли почесне третє місце серед команд 144 закладів вищої освіти.

Студентка 3-го курсу КНУБА зі  спеціальності «Менеджмент» освітньої програми «Менеджмент організації і адміністрування» кафедри менеджменту в будівництві Касянчук Ірина посіла ІІІ місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт, що проходив 1-2 червня 2023 р. на базі Кременчуцького національного університету. Загалом серед 598 наукових робіт, з 1021 авторів студентів, що представляли 144 заклади вищої освіти в  Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт команда КНУБА посіла 3-те місце! Вітаємо здобувачів освіти та бажаємо їм подальших перемог!