Новини,  НОВИНИ КНУБА

Перша премія в конкурсі «Краще видання 2023 року»

Наприкінці  року завершився конкурс “Краще видання 2023 року”, який щорічно організовує Громадська організація “Національна академія наук вищої освіти України”.

Навіть за умови воєнного стану в нашій країні було подано 176 робіт різних категорій, зокрема 66 монографій, 11 підручників, 69 навчальних посібників тощо.

1 місце в номінації «Навчальні посібники» здобув професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА,  к.т.н. Кріпак Володимир Денисович за навчальний посібник «Основи проектування залізобетонних конструкцій за європейськими нормами».

Такий результат підтверджує, що українці – незламна, освічена нація, яка міцно тримається не лише на воєнному фронті, але й на освітньому, науковому та культурному.

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій вітає Володимира Денисовича Кріпака з перемогою у конкурсі “Краще видання 2023 року”,  і бажає подальших творчих звершень, нових навчально-методичних та наукових розробок, висловлює вдячність за вагомий внесок у розвиток навчально-методичної роботи кафедри.

Доцент В. Колякова, Вчений секретар кафедри ЗБК КНУБА