НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Підписано Угоду про співпрацю між КНУБА та ТОВ «ЛІРА САПР»

За ініціативи завідувача кафедри ЗБК, професора Журавського О.Д., вченого секретаря кафедри доцента Колякової В.М. та за підтримки Ректора КНУБА, професора Кулікова П.М., було підписано угоду про співпрацю між Київським національнім університетом будівництва і архітектури та ТОВ «ЛІРА САПР».

Угода підписана ректором КНУБА. проф. Куліковим П.М. та директоркою ТОВ «ЛІРА САПР», професоркою Барабаш М.С.

Угода передбачає спільний розвиток наукового та інноваційного потенціалу, в тому числі проведення спільних наукових досліджень, цільової підготовки фахівців, підвищення кваліфікації і стажування спеціалістів (бакалаврів, магістрів, аспірантів) в галузі будівельного проектування.

3.02.2023 року на засіданні Вченої Ради університету, д.т.н., професорка Барабаш М.С виступила з вітальним словом. В своїй доповіді окреслила коло питань по організації спільних наукових та інноваційних проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес, сприяти підвищенню кваліфікації працівників та підготовці наукових кадрів, в тому числі навчанню (стажуванню) студентів, аспірантів та стажуванню наукових і науково-педагогічних працівників.

В рамках угоди про співпрацю М.С. Барабаш надала ліцензії  на використання програмного забезпечення ТОВ «ЛІРА САПР», яке надає можливість науковим і науково-педагогічним працівникам, а також аспірантам, студентам виконувати курсові, дипломні, магістерські та дисертаційні роботи, пов’язані з міцністними розрахунками, BIM-проектуванням та іншими інженерними та науковими розробками та дослідженнями.

Ліцензії отримали: кафедра будівельної механіки – проф. Лізунов П.П, кафедра геотехніки – проф. Бойко І.П., кафедра металевих та дерев’яних конструкцій – проф. Білик С.І., кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій – проф. Журавський О.Д., кафедра інформаційних технологій в архітектурі  – проф.Товбич.

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій висловлює щиру подяку першому проректору КНУБА, проф. Чернишеву Д.О., та начальнику юридичного відділу Лапоші Д.Ю за допомогу при підготовки даної угоди.

Вчений секретар кафедри ЗБК

к.т.н., доцент                                        В. Колякова