НОВИНИ КНУБА

Підписано Меморандум між КНУБА та Reynaers Aluminum Україна

8 червня в КНУБА було підписано  Меморандум  між КНУБА та Reynaers Aluminum Україна з метою розробки та впровадження навчальних курсів для студентів та учасників відбудови.  Від КНУБА документ підписав ректор Петро Мусійович Куліков. Від «Reynaers Aluminum» – Тетяна Сківка, керівниця відділу звʼязків із громадськістю українського представництва компанії.

Напередодні підписання Меморандуму відбулася зустріч між представниками Фонду реконструкції та розвитку України в партнерстві з Агенцією відбудови України та представниками університету,  під час якої КНУБА передали компʼютерну техніку.

Сьогодні актуальним є питання поліпшення якості освіти, яке неможливе без створення інноваційного простору. Особливістю роботи викладачів  в нових умовах є вивчення та активне впровадження в практику роботи  інноваційних технологій, що робить наших випускників  конкурентоспроможними  на ринку праці.

Також під час зустрічі студенти й викладачі Київського національного університету будівництва і архітектури представили проєкт реконструкції села Мощун Бучанського району Київської області, за що їх відзначили почесними нагородами. До привітань доєдналися представники військової адміністрації та Гостомельської селищної ради.

Додамо, що за участю фахівців КНУБА також було розроблене українсько-бельгійське системне рішення Sunrise, необхідне для відбудови. Робота проведена силами науковців та проектувальників, архітекторів, технологів та інженерів. Кафедри нашого факультету постійно працюють над удосконаленням освітніх програм, відповідно до потреб сучасного ринку праці.

Запрошені учасники:

Тетяна Сківка – керівник по звʼязкам з громадськістю Рейнерс Алюмініум Україна (Reynaers Aluminium)

Наталі Віннер – керівник Національний інститут регіонального розвитку

Артем Гончаренко- голова фонду Реконструкції та розвитку України