НОВИНИ КНУБА

Підписано Меморандум про співпрацю з Бородянською селищною радою Київської області

25 липня 2023 року було урочисто укладено Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Бородянською селищною радою Київської області.

Меморандум був підписаний ректором КНУБА Петром Куліковим та Бородянським селищним головою Олександром Сахаруком. За дорученням ректора Університету на цій зустрічі був присутній проректор з науково-педагогічної роботи, економіки і стратегічного розвитку КНУБА Микола Кизим.

Основною метою Меморандуму є розширення співробітництва та зміцнення різнобічних зв’язків задля створення сприятливих умов для розвитку  галузей будівництва та архітектури.

Сторони планують організовувати та проводити спільні науково-практичні, навчальні, методичні, інформаційні та комунікативні заходи, що сприятимуть обміну досвідом і знаннями між ними.

Особлива увага буде приділена активній співпраці в напрацюванні плану відновлення та розвитку Бородянської селищної територіальної громади. Спільні зусилля сторін забезпечать ефективне  використання  ресурсів та знань Університету з метою розвитку і модернізації життєвого простору місцевих жителів. План відновлення та розвитку буде спрямований на покращення інфраструктури, забезпечення сталого розвитку території та підвищення якості життя місцевого населення.

Ректор КНУБА П.М. Куліков висловив впевненість, що партнерство з Бородянською селищною радою дозволить створити ефективну платформу для спільної реалізації проєктів, що сприятимуть інноваційному, науково-технічному та соціально-культурному розвитку регіону, допоможуть у відновленні об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, житлового фонду громади, які зазнали пошкоджень внаслідок  російського вторгнення в Україну.

Цей Меморандум є важливим кроком уперед у співпраці між Бородянською селищною радою та Київським національним університетом будівництва і архітектури. Спільні заходи, обмін досвідом та знаннями сприятимуть розвитку регіону, підготовці кваліфікованих фахівців для галузей будівництва та архітектури, а також сприятимуть підвищенню якості життя місцевого населення та зміцненню територіальної громади Бородянського регіону.