Новини,  НОВИНИ КНУБА

Підсумкове засідання Вченої Ради КНУБА

22 грудня в Київському університеті будівництва і архітектури пройшло підсумкове засідання Вченої Ради. Засідання традиційно почалося з приємного – вручення нагород. Командування  частиною 4269 вручило відзнаку КНУБА за активну допомогу військовим. Грамоту від Торгово-промислової палати отримав професор Хлапонін Юрій. Медаль від НАНУ – Скляров Ігор. Вітаємо. Бажаємо успіхів в подальшій роботі.

Далі звіт про міжнародну діяльність КНУБА оприлюднив проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку  Ковальчук Олександр. Зокрема, він підкреслив, що під час війни багато країн та фондів виділяють кошти  для розвитку міжнародних програм. Варто цим скористатися. Таким чином, в університеті було створено  лабораторію з кібербезпеки. Університет отримав сучасне обладнання та ліцензійний софт, закуплені за американські гроші.

У грудні також стартували три програми Українських стартапів, Айтішний фонд, та подача проектів на Горизонт–Україна.  Тож бажаючі можуть подавати сюди свої проекти.

Розглядалося питання підготовки аспірантів. За загальним рішенням, якщо наукові кадри не будуть виконувати план підготовки, їх буде виключено з університету.

Перший проректор Чернишев Денис повідомив, що на базі спортивної кафедри Київського Національного  університету будівництва і архітектури  планується створити Центр підготовки ветеранів війни. Зараз починається робота над створення Центру ветеранського розвитку  в нашому університеті на виконання постанови Кабміну.

Також делегати одноголосно проголосували за відокремлення від КНУБА Миколаївського будівельного фахового коледжу.

Інформаційний центр