НОВИНИ КНУБА

Підсумки засідання Вченої ради КНУБА

26 червня відбулося чергове засідання Вченої ради КНУБА. З початку перший проректор Денис Чернишев передав ректору Петру Кулікову Подяку колективу Київського національного університету будівництва і архітектури від командування військової частини за вагомий внесок в розбудову інформаційно-телекомунікаційної мережі, за активну участь у спільній справі захисту України від російської агресії.

Після розв’язання кадрових питань було розглянуто питання щодо розвитку інформаційних технологій та управління проектами в науковій школі «Управління проектами» професора Бушуєва С.Д. З доповіддю виступив завідувач кафедри управління проектами Сергій Бушуєв.

Потім була заслухана доповідь начальника навчального відділу Олександра Войтенко «Про результати роботи АЕКів у 2022-2023 н.р.»

На засіданні Вченої ради КНУБА були розглянути також інші  питання навчальної, наукової господарської діяльності університету.

Інформаційний центр