НОВИНИ КНУБА

Підсумки засідання Вченої ради КНУБА

14 квітня відбулось засідання Вченої ради КНУБА. Про роботу наукової школи «Будівельної механіки» Київського національного університету будівництва і архітектури доповідав завідувач кафедри будівельної механіки, професор Лізунов П.П. Вчена рада затвердила «Правила прийому до університету у 2023 р.»,  «Положення про Стартап-школу КНУБА», «Положення про Архітектурно-художню раду КНУБА». Був створений відділ «Маркетингу і стратегічного розвитку». Були також розглянути поточні питання.

На засіданні Вченої ради були вручені нагороди 32 викладачам, аспірантам та студентам університету за велику роботу з проведення технічної експертизи будівель та споруд в Бородянському та Макарівському районах, пошкоджених під час російської агресії. Нагороди вручали за дорученням Народного депутата України Василевської-Смаглюк О.М. її помічник Петльований М.Ю. та депутатка Київської обласної ради Єрко Г.Г.

Напередодні кафедра фізичного виховання та спорту відзначала 75-річчя з дня створення. Ректор КНУБА П.М. Куліков та завідувач кафедри Шамич О.М. вручили викладачам подяки за успішну організацію заходів.

Інформаційний центр