Новини кафедри управління проєктами

Підвищення кваліфікації співробітниками кафедри управління проєктами

Викладачі кафедри управління проєктами к.ек.н., доц. Олександр Бугров, к.т.н. Марина Куценко, д.т.н., проф. Наталія Єгорченкова, д.т.н. та проф. Олена Веренич з 14 по 18 листопада 2022 пройшли підвищення кваліфікації в рамках навчання викладачів за курсом «Англійська як засіб навчання», який був проведений у Дортмундському університеті прикладних наук та мистецтв (м. Дортмунд, Німеччина) під час Зимової Школи 2022 в рамках міжнародного проєкту «Virtual Master Cooperation Data Science (ViMaCs), phase 2» (“Віртуальна (он-лайн) магістерська взаємодія з інтелектуальної обробки даних (ViMaCs)”, фаза 2) (Project – ID: 57602060) (https://go-study-europe.de/vimacs/).

Курс був націлений на підвищення ефективності навчання на основі використання англійської мови як засобу навчання. Протягом курсу учасникам було запропоновано відпрацьовувати різні сценарії навчання, використовуючи англійську як засіб навчання. Отриманні знання учасники демонстрували на заняттях та під час проведення міні-лекцій (протягом 10-15 хвилин) на вільну тему, яка пов’язана із професійною діяльністю.

Також у навчанні прийняв участь проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку КНУБА Олександр Ковальчук та аспірантка другого року навчання за спеціальністю073 «Менеджмент» Поліна Репка.