НОВИНИ КНУБА

Півроку Тік Току knuca.official

У серпні ми відзначаємо півроку активної роботи Тік Ток knuca.official. І в ці ж дні, 21 серпня, святкує свій День народження наша колега, менеджер офіційної сторінки TikTok КНУБА Анна Остапенко. Тік-Токер офіційної сторінки КНУБА, тепер вже студентка другого курсу ФУПП. З її приходом в нашу команду сторінка університету Тік Ток knuca.official отримала нове дихання й набула помітного значення. Коли Аня прийшла до нас, у цієї соцмережі було аж 40 підписників, зараз їх 1829, одних тільки «лайків» – понад 70 тисяч. Завдяки ідеям Ані ми почали розміщувати матеріали, які за добу набирали десятки тисяч лайків. Один приклад незвичайного відео ректора с колективом на сходинках на Тік Ток зібрав 635 тисяч переглядів! За її ініціативою проведений цикл «прямих ефірів» абітурієнтів з відповідальним секретарем приймальної комісії КНУБА Олександром Кравчуком.

Нам пощастило, що в команді заявилась людина – справжній Тік-Токер, яка вміє розповідати про життя Університету так, щоб усім було цікаво про нього дивитися

Можливо, комусь здається, що все хороше в Тік Тоці виходить само по собі, випадково. Але ми знаємо, що за всім цим стоїть справжня праця.

Бажаємо тобі, Аню, нескінченної кількості нових ідей, кохання і величезного числа лайків!

Колеги з Інформаційно-аналітичного відділу