Новини,  НОВИНИ КНУБА

Початок чарівних зимових свят – гарні справи, що об’єднують…

Цього року, вперше за історію Незалежної України, але традиційно до звичаїв нашого українського народу, які передаються з покоління в покоління не одне століття – ми святкуємо День святого Миколая 6 грудня.

Повертаючи все на свої місця – нашу історію, наші дати, наших історичних чи культурних постатей, як і наших незламних українців з полону – ми відновлюємо та творимо наше майбутнє. Адже 6 грудня з 1993 року ми відзначаємо також День Збройних Сил України.

Кожен, хто сьогодні захищає нашу країну на Східному фронті – робить справжні дива і є тим Святим Миколаєм, що наближає здійснення нашої мрії – Перемоги. Дякуємо, наші незламні, за можливість покласти подарунки під подушки малечі, віру в чудеса та в ЗСУ!!!

За ініціативи ГУНП України, в концертній залі КНУБА 5 грудня відбувся святковий концерт для дітей, чиї батьки героїчно боронять нашу країну. Незабутні емоції та музичні розваги подарували зірки української естради – Амадор Лопес, СолоХа, Дмитро Волканов, РуханкоМен, Н.Валевська, а в кінці свята всі отримали солодкі подаруночки від Св.Миколая.

Нехай свята в Україні будуть українськими.

Фотозвіт на сайті ЦКД

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram