![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231222_150752_148.jpg)
Подаруй дитині радість
У рамках благодійної акції: «Подаруй дитині радість», 22 грудня студенти факультету автоматизації і інформаційних технологій та факультету інженерних систем та екології Київського національного університету будівництва і архітектури, завітали до дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру. Студенти привітали діток з Різдвяними та Новорічними святами, даруючи кожній дитині закладу подарунковий бокс із канцелярії, дитячої літератури, іграшок, розвиваючих та настільних ігор, наборів для творчості. Залишаючи частинку свого тепла, віри та надії в дива, віримо, що хоч така маленька благодійність зігріла теплом і любов’ю кожне дитяче сердечко, подарувала позитивні емоції, посмішки, гарний настрій та світлі промінчики надії для цих діток.
Оксана Бєлозьорова
Завідуюча відділу
з організації виховної роботи
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231222_150751_739-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231222_150752_167-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231222_150751_778-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231222_150752_160-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231222_150758_103-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231222_150758_717-768x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/bez-nazvanyya.jpg)
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Будівельне право»
1 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/63824e12-0b5a-4540-a9bb-fee60cdf89b6-500x370.jpeg)
КНУБА оголошує конкурс на заміщення посад
19 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-13_16-33-09-053-500x380.jpg)