Новини,  НОВИНИ КНУБА

Попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів

14 березня в читальній залі Київського національного університету будівництва і архітектури для студентів факультету урбаністики та просторового планування, факультету інженерних систем та екології й будівельного-технологічного  факультету був проведений просвітницький захід з мінної безпеки: «Ризики пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».

У рамках партнерства  та співробітництва з міжнародним благодійним фондом «ICF BIG UA» представники фонду на чолі з заступником директора фонду з гуманітарного розмінування Сергієм Голобородько вже втретє провели  тематичну відкриту лекцію, презентацію та проінформували учасників заходу з класифікацією та різновидами боєприпасів і вибухонебезпечних предметів, алгоритмом дій  в разі небезпеки, та що потрібно робити у разі виявлення мін та снарядів, саморобних вибухонебезпечних предметів і залишків бойових ракет. На зустрічі лектор озвучив основні правила, які можуть врятувати життя, адже сьогодні питання безпеки вкрай актуальне. Усі присутні на заході студенти ознайомились та побачили 3D макети вибухонебезпечних предметів та боєприпасів.

Пам’ятайте, що нагадування про актуальність даної теми та дотримання елементарних правил поводження з вибухонебезпечними предметами рятують нам життя!

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу