Новини,  НОВИНИ КНУБА

Позачергове засідання Вченої ради КНУБА

5 жовтня в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулося позачергове засідання Вченої ради. Вів засідання виконувач обов’язків ректора Денис Чернишев. На засіданні були присутні 71 із 85 учасників Вченої ради. Приводом терміновості стала необхідність ухвалити рішення про заохочення найкращих викладачів. До війни в університеті існувала така практика. І тепер заявилася можливість відновити цю чудову традицію.  Було проведено рейтингування професорсько-викладацького складу. Зараз дані перевіряються. І незабаром сто найкращих викладачів і десять завідувачів кафедр отримають винагороду. Від Архітектурного факультету надійшла пропозиція додати до цього переліку ще 10 гарантів акредитації найбільш успішних навчальних програм. Рішення було підтримане Вченою радою. Підтримана також пропозиція першого проректора щодо збільшення заохочення авторів статей у Scopus з 2,5 до 4 тисяч гривень. Засідання розпочали за традицією з приємного – нагородження викладачів та студентів  подяками ректора. Вітаємо з визнанням.

Голова представив склад нової Ради студентського самоврядування на чолі з новообраним головою Джастіном Варгою, які в повному складі прийшли на засідання. І побажав їм успішної роботи.

Перейшли до робочих  питань. Зокрема на засіданні були розглянуті пропозиції щодо оптимізації структури університету.

Інформаційний центр