Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Працівники бібліотеки КНУБА разом з викладачами кафедри ТЗНСтаОП Федоренко С.В. та Березницькою Ю.О. провели ознайомчу екскурсію читальною залою та бібліотекою для студентів першого курсу спеціальностей 101 “Екологія” та 183 “Технології захисту навколишнього середовища”.

Під час проведення екскурсії відбувалися квести, ознайомлення та робота з каталогом літератури та бібліотечним фондом. Не дивлячись на широкий розвиток цифрових технологій, легкість використання електронних книг, вміння працювати з бібліотечних фондом та паперовими носіями інформації значно розширює спектр доступної інформації для навчання майбутніх фахівців. Дякуємо працівникам бібліотеки за цікаву екскурсію, а студентам бажаємо успіхів в пізнанні наукової літератури.

Автори: доц. каф. ТЗНСтаОП Федоренко С.В. та доц. Березницька Ю. О.