взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

Представники кафедри водопостачання та водовідведення ФІСЕ професор О.В. Кравченко та доцент Т.В. Аргатенко взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ “Миргородкурорт”, м. Миргород.

Доцент Аргатенко Тетяна Вікторівна представила доповідь «Сучасна підготовка фахівців у галузі водопостачання та водовідведення», в який презентувала освітні та наукові можливості факультету інженерних систем та екології КНУБА.

Бізнес-лекцію «Сучасні інформаційні технології для об’єднаних територіальних громад» провів професор кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА Кравченко Олександр Валерійович.

В результаті проведених перемовин укладено договір про наукове співробітництво між Київським національним університетом будівництва і архітектури та асоціацією  “Міжнародні водні інновації”, який дозволить налагодити наукові контакти та взаємовигідне співробітництво між установами. Договір також передбачає залучення асоціації до організації навчальної та виробничої практик у здобувачів вищої освіти КНУБА, що навчаються за ОП «Водопостачання та водовідведення».

К.т.н, доцент каф. “Водопостачання та водовідведення” Аргатенко Т.В.