![взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_1.jpg)
Представники кафедри водопостачання та водовідведення ФІСЕ професор О.В. Кравченко та доцент Т.В. Аргатенко взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє»
Представники кафедри водопостачання та водовідведення ФІСЕ професор О.В. Кравченко та доцент Т.В. Аргатенко взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ “Миргородкурорт”, м. Миргород.
Доцент Аргатенко Тетяна Вікторівна представила доповідь «Сучасна підготовка фахівців у галузі водопостачання та водовідведення», в який презентувала освітні та наукові можливості факультету інженерних систем та екології КНУБА.
Бізнес-лекцію «Сучасні інформаційні технології для об’єднаних територіальних громад» провів професор кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА Кравченко Олександр Валерійович.
В результаті проведених перемовин укладено договір про наукове співробітництво між Київським національним університетом будівництва і архітектури та асоціацією “Міжнародні водні інновації”, який дозволить налагодити наукові контакти та взаємовигідне співробітництво між установами. Договір також передбачає залучення асоціації до організації навчальної та виробничої практик у здобувачів вищої освіти КНУБА, що навчаються за ОП «Водопостачання та водовідведення».
![взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_2.jpg)
![участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_4.jpg)
![взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_3.jpg)
![участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_5.jpg)
К.т.н, доцент каф. “Водопостачання та водовідведення” Аргатенко Т.В.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot-75x75.png)
ХХІ Профорієнтаційна екскурсія в КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_2091-cr2_dxo_deepprime-500x380.jpg)
В науковців будівельного факультету поповнення
26 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Весна-у-КНУБА-500x380.jpg)
“БЕЗ НЕЇ НІЯК…” – ЦКД
3 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-26_11-09-03-145-500x380.jpg)