НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Представник будівельного факультету – суддя обласного дебатного турніру

Доцент кафедри будівельної механіки, вчений секретар будівельного факультету Затилюк Герман Анатолійович був запрошений у якості судді на обласний юнацький дебатний турнір “Вільна думка-2023”, що відбувся 2 грудня на базі Поліського національного університету (м. Житомир).

Захід було організовано Житомирською ОДА за підтримки громадських організацій «Шлях Відродження», «Центр громадських ініціатив «Наш Дім», «Центр розвитку молоді».

У турнірі взяла участь студентська молодь Житомирщини: представники закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Кубком Кращого спікера нагороджені Роман Захарчук (ПНУ) та Лоліта Мацюн (Житомирська політехніка), Кубок Команди-переможця здобула команда від Поліського національного університету (Роман Захарчук та Евеліна Мушницька).

Заступник декана будівельного факультету Горбач Максим