Новини,  НОВИНИ КНУБА

Представник КНУБА взяв участь у Київському марафоні Незламності 2023

До дня захисників і захисниць України 30 вересня та 1 жовтня у столиці пройшов благодійний забіг – Київський марафон Незламності 2023. Захід об’єднав 6146 учасників, з них 5180 вийшли на старти у центрі Києва, на Трухановому острові. Серед учасників – сотні військових та ветерани на протезах. Як зазначили організатори забігу, сила духу, яку продемонстрували наші ветерани, вийшовши на старти різних дистанцій на протезах, неймовірна!

Захід зібрав чимало глядачів та вболівальників – кияни та гості міста прийшли підтримати атлетів та наших військових.

Цьогоріч Київський марафон Незламності 2023 мав важливу благодійну складову: в перші дні захід вже зібрав мільйон гривень на закупівлю військової техніки для ЗСУ через UNITED24, державну фандрейзингову платформу, започатковану Президентом України Володимиром Зеленським. Переможцями заходу на основній дистанції, 42.195 км, в абсолюті стали Микола Давиденко, який фінішував з часом 2:27:46, та Олена Шевченко з результатом 3:04:16.

Окрім основної дистанції в 42.195 км, також були проведені змагання з бігу на інші дистанції: 21 км, 10 км, Ветеранська десятка, 5 км та дитячі старти.

У марафоні взяв участь начальник Центру інформаційних систем і комунікацій Київського національного університету будівництва і архітектури Олександр Тисленко. І хоча він не прийшов першим, дистанцію подолав та отримав пам’ятну медаль фінішера.

Вітаємо нашого марафонця і бажаємо успіхів в наступних марафонах!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram