Новини,  НОВИНИ КНУБА

Презентація робіт студентів КНУБА «Зимової школи 3-Д архітектури та будівництва»

1 лютого 2024 відбулася презентація робіт «Зимової школи 3-Д архітектури та будівництва» студентів Київського національного університету будівництва і архітектури, що проходила на платформі КНУБА Hub. Керівники школи: професор кафедри менеджменту в будівництві Ірина Івахненко та асистент кафедри образотворчого мистецтва та архітектурної графіки Валерія Довженко.

На презентацію були запрошені декан архітектурного факультету КНУБА Олександр Кащенко та представники будівельного 3-Д бізнесу:

1. Дмитро Золотарьов, Managing Partner ( керуючий партнер) компанії «3d technology UTU” (співзасновник);
  2. Інна Фурман, CEO компанії “3d technology UTU” (співзасновниця );
  3. Сергій Вояновський, директор компанії «БК МЕГАБУД девелопмент Україна»;
  4. Юрій Каргородцев, архітектор “PLITOS”;
  5. Ян Корміліцин, студент КНУБА, СЕО компанії «3b» та представник ГО «Київська школа 3-Д архітектури і будівництва».

Студенти представляли свої проєкти, які можна створити за допомогою 3-Д будівельних принтерів. Платформа КНУБА Hub активно розвиває цей інноваційний напрям будівництва і завдяки активній співпраці з бізнесом долучена до будівництва таких проєктів.

Сьогодні нашими студентами розроблено Коворкінг-зону для КНУБА і планується будівництво цього приміщення разом з партнерами “3d technology UTU” вже цього літа!

Бажаємо успіхів нашим студентам та подальшого розвитку в нових інноваційних технологіях архітектури і будівництва!

Ірина Івахненко, професор кафедри менеджменту в будівництві