НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом

9 березня відбулася профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом для майбутніх вступників. Декан будівельного факультету професор Григорій Іванченко, заступник декана доцент Андрій Козак і викладачі, завідуючі провідних, базових кафедр факультету: будівельної і теоретичної механіки, будівельних технологій, економічної теорії, обліку і оподаткування, економіки будівництва зустріли абітурієнтів і їх батьків в аудиторії 102. Григорій Іванченко продемонстрував презентацію факультету, його здобутки і разом з викладачами розповіли про спеціальності на БФ та специфіку навчання на кожній з них.

Зустріч проходила в дружньому форматі, під час якої майбутні абітурієнти та  батьки поставили ряд запитань, які їх цікавили: правила вступу, мова викладання, формат навчання, безпека навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, забезпечення гуртожитком, студентське життя. Декан та викладачі факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.

Далі гостей запросили на екскурсію факультетом та університетом. Під час якої ознайомили з матеріально-технічним забезпеченням, відвідали аудиторії, комп’ютерні класи, лабораторії факультету, читальний зал, спорткомплекс університету. Була проведена цікава екскурсія у випробувальному центрі будівельних конструкцій.

Відповідальна за профорієнтаційну роботу на будівельному факультеті доцент Оксана Палій

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram