НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна робота факультету урбаністики та просторового планування

У п’ятницю, 7 квітня 2023 року, пройшла зустріч з учнями школи I-III ступенів №84 Печерського району м. Києва доцента кафедри міського будівництва факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва і архітектури Васильєвої Ганни Юрьївни.

У рамках зустрічі була представлена загальна інформація про навчання в КНУБА, умови вступної кампанії 2023 року, наукову, громадську та спортивну активність наших студентів, умови проживання у гуртожитках.

Була надана вичерпна інформація про спеціальність 192 «Міське будівництво та господарство», поширені інформаційні буклети.

Зацікавленість в отриманні другої вищої освіти виявили також батьки учнів.

Дякуємо Шевченко Василю Миколайовичу, директору школи №84 та Дудко Валентині Євгеніївні, вчителю математики, за надану можливість провести профорієнтаційну роботу.

Доцент кафедри міського будівництва факультету урбаністики та просторового планування Васильєва Г.Ю.