НОВИНИ БТФ

Профорієнтаційна робота кафедри будівельних матеріалів (КВПУБА та КЛБКГ)

Викладачі кафедри будівельних матеріалів Анопко Д.В. і Каверин К.О., 12 квітня 2023 року відвідали два навчальні заклади м. Києва  з метою залучити до навчання в університеті нових вступників. Провели профорієнтаційну зустріч з учнями Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури і Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства. Керівництво навчальних закладів зацікавлене в тому, щоб їхні випускники продовжили навчання в КНУБА, тому прийом був дуже гостинний. Викладачі розповіли випускникам про умови вступу в 2023 р., окреслили шлях вступника при вступі до ВНЗ (як створити електронний кабінет, вибрати спеціальність, необхідність НМТ, творчі конкурси). Ознайомили з факультетами та спеціальностями за якими КНУБА проводить підготовку фахівців. Умови проживання, навчання, в тому числі за контрактом, отримання військової спеціальності.

Доцент кафедри БМ Анопко Д.В.