![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/kyrnasivskyj-liczej-1140x1520.jpg)
Профорієнтаційна робота кафедри хімії
22 Травня, 2023
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/kyrnasivskyj-liczej-2-1-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/kyrnasivskyj-liczej-3-1024x768.jpg)
22.05.2023 р. доцент кафедри хімії Вітовецька Т.В. провела профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів Кирнасівського ліцею Тульчинської міської ради Вінницької області
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/kyrnasivskyj-liczej-2-1-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/kyrnasivskyj-liczej-3-1024x768.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Сертификат3_-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДОСЛІДЖЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА З ПОЗИЦІЙ ІСТОРІЇ, ПОЛІТОЛОГІЇ, СОЦІОЛОГІЇ ТА ФІЛОСОФІЇ»
7 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/vazhlyvo-pk-2022-1-500x314.jpg)
Новини Приймальної комісії
12 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-18_14-56-47-570-500x380.jpg)