НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри будівельної механіки з учнями Школи №70 (м. Київ)

2 лютого викладачі кафедри будівельної механіки: асистент кафедри Остапенко Р.М. та доцент кафедри Кара І.Д. провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями Школи №70 (м. Київ).

До зустрічі також долучилась директор навчального закладу Рудько Н.А. Під час проведення зустрічі співробітники університету ознайомили майбутніх абітурієнтів з факультетами, на яких здійснюється навчання в університеті.

Старшокласникам школи була надана детальна інформація про спеціальності, за якими проводиться підготовка майбутніх фахівців, та організацію навчального процесу в КНУБА.

Викладачі розповіли про переваги, престижність та перспективність навчання в нашому вищому навчальному закладі.

Кафедра будівельної механіки висловлює подяку школярам за участь у проведеному заході та директору школи за можливість проведення зустрічі.