НОВИНИ КНУБА

Проведення семінару-практикуму з емоційного вигорання

6 квітня 2023 року  для студентів Київського національного університету будівництва і архітектури проведений семінар-практикум на тему «Як зберегти себе, допомагаючи іншим. Профілактика емоційного вигорання». Захід проводила практичний психолог «Центр сім’ї» Солом’янської РДА  Надія Ігначук.

Під час зустрічі присутні дізнались про основні прояви симптомів вигорання – синдрому постійної втоми, емоційного виснаження, який посилюється з часом, що спричиняє стан та які наслідки емоційного вигорання, що робити та як впоратися з феноменом вигорання. Розглянули шляхи запобігання та зменшення проявів симптомів вигорання, втоми від співчуття та вторинної травматизації, а також як знаходити власні ресурси у подоланні стресових ситуацій. Практичним моментом семінару були  вправи на зняття тривожності, нервового напруження, пошук опори, релаксаційні вправи зняття емоційної нестабільності тощо.

Дякую за організацію та допомогу в проведені зустрічі заступникам деканів із виховної роботи факультетів ФІСЕ, ФАІТ, ФУПП та «Центру сім’ї» Солом’янської РДА.

Попіклуйтеся про себе, щоб могти добре навчатися, якісно виконувати свою роботу, піклуватися про інших і віддавати свою енергію та знання. І пам’ятайте: «Ми можемо турбуватися про інших лише тоді, коли вміємо турбуватися про себе!»

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу